Lakovna

Od listopadu 2019 náš autoservis disponuje novou lakovací komorou.

Prémiová technologie

Používáme prémiovou vodou ředitelnou technologii SIKKENS AUTOWAVE 2.0, která je vyvinutá v laboratořích holandské celosvětové jedničky v barvách a lacích skupiny AKZO NOBEL.

Ekologické lakovací materiály

Kvalitu lakovacích materiálů SIKKENS zaručuje certifikát o používání materiálů, který je v souladu se směrnicí EU č.2004/42/ES.

Kvalitní materiály

Materiály k lakování jsou schválené předními světovými výrobci automobilů (OEM).

Pro určení přesného odstínu vašeho automobilu, používáme nejmodernější fotospektrometr na trhu AUTOMATCHIC VISION, který vyniká bohatou, téměř dvou milionovou databází receptur, ze kterých vybere a v případě potřeby upraví na finální výsledek.

Lakování automobilů není jen o správně určeném odstínu, ale především o kvalitních základových materiálech a čirém laku. Díky barevnému plniči SIKKENS Colourbuild Plus, vodouředitelné bázi Autowave 2.0 a čirému laku Autoclear 2.0, dokážeme plnit náročné požadavky našich zákazníků v nejvyšší možné kvalitě.

Vaše auto nalakujeme v nové lakovací kabině Anglického výrobce ROWLEY. Díky průjezdnému provedení této kabiny jsme oddělili přípravnou část lakovny od čisté zóny, kde probíhá leštění a čištění vašeho vozu.

Fotografie